Hakkımızda

“Wipe Kimya” endüstriyel bakım ve koruma kimyasalları konusunda üretici faaliyet gösteren, köklü bir kuruluştur. Araştırma, geliştirme ve üretimi tamamıyla kendi bünyesinde barındırmaktadır.

Bayilik sistemi üzerinden satış kanalını yönetmektedir. Türkiye'nin dört bir yanında kurduğu bayi ağıyla verimli iş birliği neticesinde, ürünlerini nihai tüketicilere ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve doğru bir şekilde ulaştırmaktadır. 

Ürün yelpazesiyle firmamız; atölye veya fabrikaların üretim parkurlarında, imalat alanının tamamında, makine/teçhizatın tüm parçalarında ve process aşaması çalışanlarının bizatihi kullanımında iş birliği yaptığı kuruma güç vermektedir.

 

Kaliteden ödün vermeden, saygınlığını ve güvenirliğini daha ileriye taşıyarak, bilgi birikim ve donanımıyla bayilerinin perakende satışlarını geliştirmek için tanıtım ekipleriyle sahada sürekli aktif faaliyet göstermektedir.

Alanında uzman kadrosuyla, bayilerinin potansiyelleri ve dahi talepleri doğrultusunda, onların fabrika müşterilerine ziyaretlerle ihtiyaç oluşturarak satışlarını arttırmalarına destek vermektedir.

 

Kurum e-ticaret sitemiz; bayilerimizin talep ve siparişlerini kolaylıkla oluşturmaları, lokasyonlarındaki potansiyel müşterilerin bayilerimizle iletişiminin sağlanması, aralarında iletişimsel bir köprü oluşturulması için kurulmuştur.

Wipe İnternet Şubesi